GALA NAJPIĘKNIEJSZYCH ARII OPERETKOWYCH I OPEROWYCH w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 04 marzec 2017 16:00 100 zł
Adres:

Aleja Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ

Telefon:

18 266 32 41

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.
Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć. W koncercie występują: Soliści Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy, orkiestra, balet oraz chór. 
Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej artystów, których będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.  Sprzedaż biletów online: www.kupbilecik.pl lub rezerwacja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu pod numerem 18 266 32 41. Bilet w cenie 100 złotych. Serdecznie zapraszamy 4 marca 2017 roku, o godzinie 16.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1198