Koncert Noworoczny

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 09 styczeń 2016 08:30 90 zł
Adres:

al. Tysiąclecia 37, Nowy Targ

Telefon:

18 266 21 32

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo

z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 09 stycznia 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury o godz.18.00. Tym razem zaśpiewa dla Państwa trzech znakomitych tenorów: 
• Leszek Świdziński – solista Warszawskiej Opery Kameralnej, znany i podziwiany przez publiczność na całym świecie od Ameryki Północnej, Południowej, poprzez Azję, Europę aż do Skandynawii.
• Witold Wrona – artysta Gliwickiego Teatru Muzycznego, odtwórca wielu znakomitych ról operetkowych, znany i podziwiany zarówno na polskich scenach jak i europejskich.
• Jan Zakrzewski – solista Krakowskiej Opery, odtwórca wielu ról najsłynniejszych operetek i oper, występujący na wielu europejskich scenach, uwielbiany szczególnie przez damską część publiczności.
W wykonaniu wyżej wymienionych tenorów usłyszymy najpiękniejsze arie operowe, operetkowe, pieśni neapolitańskie oraz piosenki. Grać będzie tradycyjnie Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod kierownictwem Jerzego Sobeńko. W programie koncertu usłyszymy między innymi takie utwory jak: Wielka sława to żart, O sole mio, Granada, La spaniola, Brunetki blondynki, Graj cyganie, Nessun dorma, Funiculi funicula, Amapola, Delilah, Uwierz w ducha i inne. Do tego porywające do tańca utwory instrumentalne , które zostaną przygotowane specjalnie na ten koncert. Galę poprowadzi autorka programu Jolanta Suder.
Z całą pewnością będzie to wspaniały wieczór pełen znakomitej muzyki i pięknych arii oraz ciekawych i zabawnych opowieści.
Rezerwacja biletów; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub 18 266 21 32, bilety w cenie:90zł.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1052