Pod niemieckimi łóżkami

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 07 marzec 2016 18:30 75 zł
Adres:

al. Tysiąclecia 37, Nowy Targ

Telefon:

18 266 21 32

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawienie "Pod niemieckimi łóżkami"w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.

Justyna w dowcipny i bezkompromisowy sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.

Spektakl 7 marca o godz.18.30 będzie można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Bilety w cenie 75zł ,rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub 18 266 21 32

Przedstawienie "Pod niemieckimi łóżkami"
w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego
to teatralna impresja na temat książki
wydanej w Niemczech
pod tym samym tytułem.Występują: Bartłomiej Kasprzykowski, Bartosz Opania, Tamara Arciuch

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 713