Szukając zielonej planety

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 13 grudzień 2016 11:00 1 zł
Adres:

Aleja Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ

Telefon:

18 266 32 41

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W dniu 13 grudnia (wtorek) o godz. 11.00 zapraszamy na spektakl "Szukając zielonej planety".
Spektakl dla dzieci w wieku 5-10 lat. Ilość miejsc ograniczona - zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 18 266 32 41.

Zabierzemy dzieci w podróż do przyszłości, gdzie na pokładzie statku kosmicznego poznają naszych bohaterów: dwójkę robotów i małą dżdżownicę Dżanet. Ziemia, bardzo zanieczyszczona przez nieodpowiedzialne zachowanie ludzi, nie nadaje się już prawie do życia. Nasza ekipa poszukuje nowych planet do zamieszkania.

Gdzie dzielna drużyna trafi i jaki czeka ich los widzowie dowiedzą się uczestnicząc w niezwykłym, pełnym humoru, muzyki i efektów specjalnych interaktywnym spektaklu. Całość dopełniają piękne kostiumy, niezwykle bogata scenografia i doskonałe kreacje aktorskie.

Zadaniem spektaklu jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych widzów. Mówi on o konieczności segregacji odpadów, a także o zgubnych skutkach zanieczyszczenia powietrza (niska emisja) oraz wykorzystywania niebezpiecznych substancji i materiałów. Przypomina jak ważne jest dla przyszłości dbanie o środowisko naturalne.

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Kowalczyk 
Występują: Magdalena Chalewicz, Michalina Kowalczyk, Zbigniew Franczyk
Czas trwania: 60 minut

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1239