Pijalnia Wody Mineralnej MZGKIM

Adres:

ul. Zdrojowa, 33-350 Piwniczna-Zdrój

Telefon:

18 446 40 42

W Beskidzie Sądeckim najpopularniejsza pijalnia wody mineralnej znajduje się w Krynicy Zdrój. Niewiele osób wie o tym, że takie miejsce znajduje się również w Piwnicznej Zdroju.

Turyści, którzy do Piwnicznej przybywają dowiadują się o pijalni i chętnie z niej korzystają, jednak mało, kto wybiera się tutaj specjalnie po to, aby tę pijalnię odwiedzić. Jest to spowodowane właśnie tym, że pijalnia ta nie jest zbyt dobrze rozreklamowana w naszym kraju, jak i również w samej najbliższej okolicy. Wielu mieszkańców okolicznych miejscowości nie wie o jej istnieniu. Pijalnia w Piwnicznej Zdroju jest miejscem bardzo atrakcyjnym. Już na sam widok budynku pijalni i placu przed nią, mamy ochotę na to, aby pozostać tutaj trochę dłużej. Oprócz oczywistego, czyli skosztowania wody mineralnej z Piwnicznej, możemy tutaj usiąść na ławce, porozmyślać, nacieszyć się przepiękną okolicą, a także pospacerować. Teren w okolicach pijalni jest naprawdę w świetny sposób zagospodarowany tak, że każdy w wybrany dla siebie sposób, miło spędzi tutaj czas. Woda mineralna z Piwnicznej Zdroju jest przez wielu uznawana za jedną z najsmaczniejszych ze wszystkich wód mineralnych w okolicy. Rzeczywiście na terenie nowosądecczyzny wody mineralne z Piwnicznej są bardzo popularne i można je spotkać w większości sklepów. Pamiętać należy jednak o tym, że żadna woda butelkowana nie będzie smakowała tak samo jak ta prosto ze źródła. Warto dlatego zdecydować się na wycieczkę do Pijalni Wody Mineralnej MZGKIM w Piwnicznej Zdroju i spróbować jak smakuje świeża woda. Dla każdego, kto spędza swój urlop w Piwnicznej Zdroju, wycieczka do pijalni wód mineralnych powinna być obowiązkowym celem, tym bardziej, że nie wiąże się ona z jakimiś wygórowanymi kosztami. Piwniczna Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa, korzystajmy więc z jej wszystkich pozytywów, również z tak ważnych jak wody mineralne.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2078