Zielony szlak turystyczny z Gromadzkiej Przełęczy

Adres:

Piwniczna-Zdrój

Fani wędrówek po górach wypoczywając w Beskidzie Sadeckim na pewno z zadowoleniem spędzą aktywnie swój wolny czas. W okolicy istnieje wiele ciekawym pieszych, ale również rowerowych szlaków górskich, na których mile spędzimy czas.

Ciekawym wyborem jest zielony szlak pieszy z Gromadzkiej Przełęczy, na którą możemy dostać się od strony Kosarzysk przez Niemcową i Wielki, oraz Mały Rogacz. Możemy nim dotrzeć do Eliaszówki, gdzie znajduje się dosyć sporych rozmiarów wieża widokowa, wybudowana stosunkowo niedawno. Jest to ogromna atrakcja tego miejsca, z której każdy powinien rzeczywiście skorzystać. Gdy już nacieszymy wzrok widokami z wieży, to możemy w miarę wygodnym i nieskomplikowanym szlakiem udać się w stronę Piwnicznej. Zielony szlak pieszy nie jest szlakiem skomplikowanym. Jego obejście zajmie na pewno trochę czasu jednak jest to czas spędzony w aktywny sposób, a jeśli ktoś lubi tak spędzać swój wolny czas to na pewno będzie zadowolony. Niektórzy uważają, że szlak ten można zaliczyć do szlaków całodniowych. Dużo zależy od naszej sprawności fizycznej jednak chcąc rzeczywiście skorzystać z tego, że spędzamy wolny czas w tak przepięknym i urodziwym miejscu, powinniśmy faktycznie przeznaczyć na tą wędrówkę cały nasz dzień. W Piwnicznej Zdroju jest masa atrakcji, które warto zobaczyć. Jest tutaj wiele przepięknych miejsc, wspaniałych krajobrazów, które zapierają dech w piersiach. Są tutaj także wspaniałe i ciekawe okoliczne szlaki turystyczne, którymi również większość turystów się zachwyca. Jednym słowem Piwniczna Zdrój to miejsce wyjątkowe, atrakcyjne, do którego powinien zajrzeć każdy, a już w szczególności wszyscy ci, którzy uwielbiają piesze wędrówki i wypoczynek na świeżym powietrzu. Na pewno się nie zawiodą.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1233