Ścieżki rowerowe w gminie Podgórzyn

Adres:

Podgórzyn

Wycieczka rowerowa pozwala w ciągu jednego dnia odwiedzić najciekawsze atrakcje gminy Podgórzyn i jej najbliższych okolic. Dzięki zaproponowanym wersjom wycieczki trasę łatwo podzielić na kilka krótszych odcinków.

Przebieg trasy w skrócie:
(wersja - dojazd z Podgórzyna - Podgórzyn Górny - Pod Skałką - Przesieka) Przesieka (wersja przez Kozacką Dolinę) - Droga pod Reglami - Żelazny Most pod zamkiem Chojnik - Zachełmie - Podzamcze - Cieplice Zdrój - Staniszów - Głębock (wersja do Sosnówki) - Czerwony Dworek - Mysłakowice - Ściegny - Karpacz (wersja przez kaplicę św. Anny do Sosnówki lub przez Borowice do Przesieki) - Sosnówka Górna - Sosnówka Dolna - Podgórzyn - Przesieka.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 869