Dom Muzyki w Kraczewicach

Adres:

Kraczewice 28 , 24-320 Poniatowa

Telefon:

(81) 820 40 18

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polska jest cudownym krajem, z pewnością każdy wie o tym doskonale. Nasza turystyka od lat prężnie się rozwija. W tym momencie, w sezonie schroniska i hotele pękają w szwach.

Coraz więcej osób przyjeżdża tu zza granicy. Obcokrajowcy chcą bowiem jak najlepiej poznać burzliwą historię naszego kraju, a także zwiedzić najpiękniejsze miejsca. A takich jest wiele. Od gór, aż po morze ciągnie się tu niezliczona liczba zabytków, starych domów, kościołów, pałaców, zamków, pomników, galerii, muzeów i innych atrakcji turystycznych. Szczególnie pięknym miejscem jest Lubelszczyzna, która zachwyca wieloma wspaniałymi miejscami. Jednym z nich z pewnością jest Dom Muzyki znajdujący się w Kraczewicach. Jest to zespół pałacowo- parkowy, który z pewnością warto zobaczyć. Został on wzniesiony w latach 1912-1914 i jest reprezentantem stylu secesyjnego. Budową słynnego Domu Muzyki zajęła się rodzina Gerliczów. Jest to jedyna w regionie taka budowla. Niezwykłości z pewnością dodają jej pozostałości interesujących krzewów oraz drzew. W tym miejscu z pewnością można wypocząć w ciszy, z dala od zgiełku. Jest to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu, zapomnienie o problemach i oderwanie się od rzeczywistości. Pałac posiada 32 miejsca noclegowe z możliwością dostawek do maksymalnej liczby osób (56). Miejsce to można również wynajmować na przeróżne imprezy, takie jak: kameralne koncerty, plenery malarskie, muzyczne wieczory organizowane wraz z poczęstunkiem, wszelkie warsztaty, konferencje, szkolenia, sesje zdjęciowe oraz na wszelkie działania powiązane ze sztuką rozumianą w szerokim znaczeniu. Z pewnością warto tu przyjechać. Jeśli nie masz więc planów na spędzenie wolnego czasu, jest to świetna alternatywa. Już dziś zabierz przyjaciół lub rodzinę i przyjedź do Kraczewic do wspaniałego Domu Muzyki.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1996