Kąpielisko w Poniatowej

Adres:

ul. Słoneczna, Poniatowa

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Polska jest naprawdę pięknym i szeroko rozwiniętym krajem, szczególnie pod względem turystycznym.

Dlatego też w okresie wakacyjnym schroniska, hotele i inne miejsca, w których można się zatrzymać pękają w szwach. Szczególnie wielu mamy gości z zza granicy, którzy coraz chętniej odwiedzają nasz kraj. Z pewnością dzieje się tak dlatego, ponieważ historia Polski, choć burzliwa, jest także niezwykle interesująca. Ponadto znajduje się tu wiele wspaniałych miejsc. Jako jedni z nielicznych mamy dostęp zarówno do gór, jak i do morza. Co więcej w Polsce występuje wiele lasów, jezior, rzek i innych elementów krajobrazu, które wpływają na niezwykły urok Polski. Szczególnie pięknym miejscem jest Lubelszczyzna. Zarówno Polesie Lubelskie, jak i Wyżyna Lubelska, choć często niedoceniane, kryją w sobie wiele przepięknych zabytków, starych domów, monumentalnych zamków, przepięknych kościołów, pomników, muzeów i wile innych atrakcji turystycznych. To tu znajduje się Poniatowa - malownicze miasteczko leżące w powiecie opolskim. W Poniatowej możemy odwiedzić wile ciekawych miejsc. Z pewnością jednym z nich jest kąpielisko znajdujące się przy ulicy Słonecznej nad zalewem, tuż przy lesie. Kąpielisko to jest w pełni chronione i w okresie letnim służbę pełnią nad nim profesjonalni ratownicy. Kąpielisko posiada dużą zjeżdżalnię, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Bez problemu wynajmiemy tu także rowerki wodne, którymi można popływać po zalewie. Przy kąpielisku znajduje się restauracja oraz kawiarnia, które należą do miejscowego hotelu. Z pewnością jest to miejsce, które warto odwiedzić. Z pewnością wypoczniesz tu i zregenerujesz się, jeśli nie masz więc pomysłu na spędzenie wolnego czasu, zabierz rodzinę lub przyjaciół i przyjedź do Poniatowej.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2116