Widowisko Baletowe "Jezioro Łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 06 kwiecień 2017 19:00 90 zł (parter), 80 zł (balkon)
Adres:

POK "Dom Chemika", ul. Wojska Polskiego 4, Puławy

"Tradycja wytańczona z wielką klasą(...)" to motto światowego PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET, który już w miesiącu kwietniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym "Jezioro łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego. Zapraszamy serdecznie całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.


'Jezioro Łabędzie' to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

Na widowisko zapraszamy 6 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”.


Wstęp 90zł (parter) oraz 80 zł (balkon), bilety do nabycia w kasie POK „Dom Chemika” tel. 81 886 20 24 lub na stronie ebilet.pl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1085