XI Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. Mikołaja”

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 16 listopad 2015 06:30 WOLNY
Adres:

Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27

Telefon:

(018) 267 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. Mikołaja”

 

Szóstego grudnia chyba każdy z nas wierzy, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę, i nie ważne czy ma pięć, dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Zapominamy o wieku... Każdy czeka, zagląda pod poduszkę, a jeśli otrzyma  podarek cieszy się, że Mikołaj o nim nie zapomniał. Tak naprawdę to każdy z nas może być Św. Mikołajem, nasza dobroć w tym dniu może promieniować radością na cały rok. W związku z tym bardzo ciepłym i sympatycznym Świętem.

 

Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w  XI konkursie literackim pod hasłem: "List do Św. Mikołaja". Konkurs ma charakter otwarty i odbywa się w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci do lat 6, dzieci od 6 – 12 lat, młodzież od 13 – 15 lat, młodzież od 16 – 18 lat oraz dorośli. Prace należy opatrzyć godłem (pseudonimem), to samo godło należy napisać na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem, numerem telefonu oraz wiekiem. Prace konkursowe należy nadsyłać do 28.11.2014 r. na adres Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez organizatora. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 grudnia 2015 r. o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (budynek Dworca PKP).

 

W konkursie zostaną przyznane nagrody, laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu telefonicznie. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. (018) 2677449.

 

REGULAMIN

 

1. Burmistrz  Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza  XI edycję konkursu  „List do Św. Mikołaja”

 

2. Konkurs ma charakter otwarty adresowany do wszystkich (dzieci, dorośli).

 

3. Prace należy opatrzyć godłem (pseudonimem), to samo godło należy napisać na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem, numerem telefonu oraz wiekiem.

 

4. Prace konkursowe należy nadsyłać do 28.11.2015 r. na adres Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

5. O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez organizatora.

 

6. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 grudnia 2015 r. o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (budynek Dworca PKP).

 

7. W konkursie zostaną przyznane nagrody, laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu telefonicznie.

 

8. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nieodpłatnych publikacji w prasie  innych wydawnictwach.

 

9. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. (018) 2677449

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1441