Rzeszowska Fontanna Multimedialna

Adres:

aleja Lubomirskich, 35-959 Rzeszów

W wielu miastach jako jedną z atrakcji jak i jako zagospodarowanie terenu buduje się fontanny. Tak samo było w Rzeszowie. Rzeszowska Fontanna Multimedialna jest jednym z trzech największych tego typu obiektów w Polsce.

Została ona oddana do użytku w sierpniu 2013 roku i już na pierwszy pokaz przyciągnęła tysiące osób. Rzeszowska Fontanna Multimedialna przedstawia codziennie trzy pokazy: pokaz dla dzieci, pokaz dzienny oraz pokaz wieczorny. Cały pokaz jest połączeniem strzelającej wody z dyszy nawet na wysokość 8 metrów w połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką jak i światłami. Dodatkowo Rzeszowska Fontanna Multimedialna wyposażona jest w parę jak i dymy różnego rodzaju. Jest to spektakl na który warto jest się udać. Chcąc przeżyć coś niesamowitego warto jest się wybrać na każdy z trzech proponowanych przez Rzeszów pokazów fontanny multimedialnej. Wszystko ze sobą doskonale współgra i jest bardzo dobrze zsynchronizowane. Wszystkie efekty podczas pokazu robią bardzo duże wrażenie. Rzeszowska Fontanna Multimedialna jest uważana za jedne z ciekawszych obiektów nie tylko w Polsce, ale nawet i w Europie. Przyciąga ona sobą zarówno turystów polskich jak i zagranicznych. Pokaz można podziwiać na stojąco z placu, ale również przybywając na niego stosunkowo wcześniej można go oglądać z amfiteatru który znajduje się na przeciwko fontanny. Całość kompleksu otoczona jest przepiękną przyrodą, podczas realizacji inwestycji, która wyniosła ponad 7 milionów złotych nasadzono 4 tysiące krzewów i drzew co dodaje wiele uroku temu miejscu. Chcąc miło spędzić czas w Rzeszowie przeżywając coś wyjątkowego warto jest udać się na pokaz fontanny multimedialnej. W pogodny dzień można w jej okolicy doskonale spędzić czas samemu jak i z dziećmi, bo teren jest bardzo dobrze zagospodarowany i przystosowany dla osób odwiedzających to miejsce.

 

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 882