„Dobre – bo tradycyjne i lokalne” - bezpłatne warsztaty kuchni lokalnej, regionalnej

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 16 październik 2017 09:00 WOLNY
Adres:

Hotel „Pod Ciżemką”, Rynek 27, Sandomierz

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach przygotowywania potraw typowych dla ziemi sandomierskiej według tradycyjnych receptur. W warsztatach mogą wziąć udział kucharze lokali gastronomicznych, przedstawiciele obiektów agroturystycznych z terenu powiatu sandomierskiego

Szkolenia odbędą się w Hotelu „Pod Ciżemką” (Rynek 27, 27 – 600 Sandomierz) w dniach 16, 17 i 19 października. Szkolenia prowadzane będą w 2 grupach szkoleniowych (w każdy dniu po 4 godziny).

Warsztaty poprowadzą:
Elżbieta Osman – laureatka wielu konkursów kulinarnych
Halina Knap – Koło Gospodyń Wiejskich w Sośniczanach
Danuta Ręczkowska - Koło Gospodyń Wiejskich w Sośniczanach
Anna Paruch - Koło Gospodyń Wiejskich w Błoniu

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Informacje i zgłoszenia: www.opiwpr.org.pl, www.esceka.pl, www.hotelcizemka.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 15/ 832 05 50, 832 05 51

Termin nadsyłania zgłoszeń - 13 października 2017 r. o godz. 10.00

Uwaga!
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność nadsyłania/dostarczania poprawnie wypełnionych kart zgłoszeniowych. Szczegóły w Regulaminie rekrutacji.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Dobre, bo tradycyjne i lokalne” realizowanego przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania: regulamin, kartę zgłoszeniową oraz program szkolenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.esceka.pl.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z trescią dokumentów.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1052