27. Finał WOŚP w Sandomierzu

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 13 styczeń 2019 10:00
Adres:

- teren ul. Rokitek w Sandomierzu i przyległy
- Rynek Starego Miasta
- Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, ul. Patkowskiego 2a

 

Serdecznie zapraszamy na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r. Atrakcje pojawią się przy tej okazji zarówno w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy Patkowskiego 2a oraz na Rynku Starego Miasta, a także na terenie ul. Rokitek. Wolontariusze tego dnia będą kwestować także na ulicach Sandomierza od 8.00 do 17.00.

Zachęcamy wszystkich Państwa do włączenia się w sandomierski Finał WOŚP - przekazywania fantów, usług, voucherów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do udziału w licytacjach w dniu Finału i czynnego uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych z tej okazji.
Już teraz informujemy, że podczas licytacji w dniu Finału pojawią się oryginalne i ciekawe oferty!
 

PROGRAM

13 stycznia 2019 roku

Teren ul. Rokitek w Sandomierzu i przyległy:

- Moto Orkiestra z Subaru WRC i "MarcoŻukiem"

wosp moto 2019 www


Rynek Starego Miasta:
- Moto Piknik z Sandomierskim Stowarzyszeniem Motocyklowym „Moto Sandomierz”
- Rzemiosło artystyczne z Kuźnią Adama i Kaliny

Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, ul. Patkowskiego 2a
- licytacje
- animacje i zabawy dla dzieci,
- pokazy karate,
- występy taneczne,
- ciepły i słodki poczęstunek,

- pokaz Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej,

- pokaz Teatru Ognia i Światła Amatum,
- koncert zespołu Ornette.


Sztab WOŚP w Sandomierzu:
Sandomierskie Centrum Kultury,
ul. Rynek 25/26 w Sandomierzu,
15 832 29 64,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,this)" rel="noreferrer" style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.esceka.pl
 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 
Pomaganie jest dziecinnie proste!


***

ornette 1

"ORNETTE" to nowa droga basisty, który od ponad 15 lat jest muzykiem zespołu "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY". 
Pod pseudonimem ORNETTE Grzegorz Stępień nagrał album Twarzą w Twarz (full album). Album ukazał się w listopadzie 2015 r. i stanowi zwieńczenie jego 20-letniej pracy artystycznej. Krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów, jak i mediów. Utwory "Możesz zostać na noc", "Twarzą w twarz" i "Baw się" grane są na antenie popularnych rozgłośni radiowych, takich jak Antyradio, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce, a ballada "Nie zapomnę" kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów Polskiego Radia. Marek Wiernik - słynny głos Polskiego Radia - chętnie sięga w swoich audycjach po utwór "Spowiedź". Trasa promująca płytę - od Gdańska aż po Wiedeń - obejmowała ponad 60 koncertów. Ornette przez 20 lat na scenie zdobył niebywałą umiejętność kontaktu z publicznością. Koncert zespołu "ORNETTE i Przyjaciele", podczas X Festiwalu imienia Miry Kubasińskiej "Wielki Ogień" w Ostrowcu Świętokrzyskim, był okazją do nagrania teledysku, którego premiera w Teleexpressie przypieczętowała sukces ORNETTE: Ornette Teleexpress. Obecnie ORNETTE rozpoczyna pracę nad nową płytą, której zapowiedzią jest utwór "TAJEMNICA". Ballada utrzymana w akustycznym klimacie - premiera odbyła się programie TVP "Halo Polonia".

Link do wywiadu i utworu: Ornette TVP
W planach zespołu znajduje się wydanie koncertu "ORNETTE & Przyjaciele" Akustycznie w wersji DVD. Koncert został zarejestrowany 29 Kwietnia 2017r. w "Centrum Dźwięku i Słowa" w Niepołomicach i jest już dostępny na kanale Youtube Artysty: ORNETTE YouTube
"ORNETTE & Przyjaciele" Akustycznie: Ornette i Przyjaciele - Akustycznie
Skład zespołu tworzą znani i cenieni muzycy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 940