Casting do musicalu rockowego

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 19 maj 2017 17:30 WOLNY
Adres:

Port Kultury, Portowa 24, Sandomierz

Telefon:

15 644 50 74

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na CASTING DO MUSICALU ROCKOWEGO z muzyką na żywo pt. „PRZEBUDZENIE WIOSNY” Dunkana Sheika i Stevena Satera. Poszukujemy aktorów, wokalistów i tancerzy!

MIEJSCE CASTINGU: Port Kultury, ul. Portowa 24 w Sandomierzu

DATA CASTINGU: 19 maja (piątek), godz. 17:30

„Spring Awakening” to adaptacja kontrowersyjnego dramatu Franka Wedekinda pt. „Przebudzenie wiosny: tragedia dziecięca” z 1891 roku. Akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku w Niemczech. Głównym tematem musicalu jest niezrozumienie międzypokoleniowe oraz problemy wynikające z utrudnionego dialogu pomiędzy młodzieżą, rodzicami i nauczycielami. Światowa prapremiera musicalu na off-Broadwayu miała miejsce w Atlantic Theater Company 19 maja 2006 roku. W 2007 roku musical został nominowany do nagrody Tony w jedenastu kategoriach, wygrywając osiem statuetek, m.in. za najlepszy musical, choreografię, reżyserię, libretto i muzykę.

W RAMACH UDZIAŁU W CASTINGU PROSIMY O PRZYGOTOWANIE:

  1. Wokaliści i aktorzy:
    2 dowolne utwory muzyczne (w tym jeden w języku polskim – mile widziane utwory z musicalu) oraz 1 utwór poetycki/prozę.

  1. Tancerze:
    1 choreografię (taniec współczesny/jazz) oraz 1 utwór poetycki/prozę.

Kartę zgłoszeniową (do pobrania w załączniku) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 17 maja 2017 r. włącznie.

Organizatorzy: Sandomierskie Centrum Kultury, Miasto Sandomierz

Patroni medialni: Radio Kielce, Radio Leliwa Sp. z o.o., Telewizja Polska S.A. Oddział w Kielcach, iTV Wisła, Echo Dnia, Tygodnik Nadwiślański, Miesięcznik „Sandomierzanin”, serwis internetowy nadwisla24.pl, serwis internetowy tsa24.com

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 485