Koncert Mikołajkowy

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 04 grudzień 2016 17:30 BILETOWANY
Adres:

Dom Katolicki, Mariacka 12, 27-600 Sandomierz

W niedzielę, 4 grudnia zapraszamy na wyjątkowy Koncert Mikołajkowy, który odbędzie się w Domu Katolickim. Specjalnie w tym dniu wystąpią Monika Lewczuk i Katarzyna Góras.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, tel. 15 644 61 05.

***

Monika Lewczuk - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Uczestniczyła w V edycji programu The Voice Of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Monika w czerwcu 2016 roku wydała debiutancką płytę, której zwiastunem były single #TAMTAM i "Zabiorę Cię stąd" będące efektem współpracy artystki z kompozytorem i producentem Rafałem Malickim (Mosqitoo, MaRina, Hey) oraz współautorką tekstów Sarsą Markiewicz.

Katarzyna Górsa - obecnie półfinalistka VII edycji Voice of Poland. Kasia kończy w tym roku 19 lat. Według przyjaciół to pozytywnie zakręcona, ale też cierpliwa i wytrwale dążąca do celu dziewczyna. Uwielbia czytać książki, szczególnie powieści Sci-Fi i romanse, a także oglądać seriale o tematyce kryminalnej. Muzyka towarzyszy jej odkąd pamięta, nie jest w stanie tego precyzyjnie określić. Swoją przyszłość wiąże z muzyką, jednym z jej marzeń jest nagranie swojej płyty.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 674