Koncert Proletaryat & Corruption

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 27 październik 2017 19:30 PŁATNY
Adres:

Lapidarium pod Ratuszekm, Rynek 1, Sandomierz

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Proletaryat & Corruption, który odbędzie się w piątek 27 października 2017 roku w Lapidarium pod Ratuszem.

Bilety: 39 zł – przedsprzedaż, 49 zł – w dniu koncertu.

***

W tym roku mija 30 lat od czasu kiedy w Pabianicach Proletaryat założyli : Tomasz „Oley” Olejnik, Dariusz „Kacper” Kacprzak i Jarosław „Siemion” Siemienowicz. W związku z tą rocznicą jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa przypominająca dotychczasowe dokonania Proletaryatu. Podczas koncertów będzie można usłyszeć przekrojowy materiał z dotychczas wydanych albumów, a przede wszystkim najbardziej znane kawałki jak m.in.: „Pokój z kulą w głowie”, „Jak ptak”, „Inny ktoś”, „Nie wyrażam zgody”.

Jako gość specjalny pojawi się na trasie zespół Corruption wykonujący piorunującą mieszankę metalu i stoner rocka. Na jesiennych koncertach planują promocję najnowszego 8 albumu, którego nagrania odbędą się w lipcu i sierpniu.

Oba zespoły przygotowują limitowane wzory koszulek i wiele innych gadżetów z myślą o tym wydarzeniu. Szczegółową rozpiskę trasy znajdziecie poniżej. Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych koncertów tutaj:

www.facebook.com/proletaryatpl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 307