Koncert Sto Stopni i DJ Kolah

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 20 styczeń 2017 19:00 BILETOWANY
Adres:

Lapidarum Pod Ratuszem, Rynek 1, 27-600 Sandomierz

Społeczność chrześcijańska w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kulturyzapraszają na koncerty zespołów: „Sto Stopni” (suport) oraz DJ Kolah, które odbędą się wLapidarium pod Ratuszem w najbliższy piątek, 20 stycznia 2017 roku.

Start godz. 19.00.

Bilet w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy!

***

100 STOPNI - początki zespołu sięgają swoją historią do 2014 roku. Wtedy to z inicjatywy basisty, Tomasza Sarneckiego doszło do pierwszych prób zespołu wraz z gitarzystą Krzysztofem Kwietniem oraz perkusistą Pawłem Piłatem. Po kilku tygodniach dołączył do składu drugi gitarzysta Andrzej Starachowski. Zespół rozpoczął pracę nad swoim autorskim materiałem. Pod koniec 2015 do zespołu zaproszono wokalistę, Jakuba  Bartoszewskiego i w takim składzie zespół występuje obecnie.

Klimaty muzyczne, w jakim porusza się zespół to rock, nu metal, grunge. Swoje teksty oraz szeroko rozumiane przesłanie 100 Stopni opiera na chrześcijańskiej interpretacji otaczającej nas rzeczywistości. Plany na najbliższy czas to nagranie materiału demo, promocyjnego teledysku, graniu koncertów, obecność w lokalnych mediach, uczestnictwo w różnych konkursach oraz przeglądach zespołów rockowych.

 

MIREK "KOLA" KOLCZYK - jest profesjonalnym muzykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wydaje płyty, zarówno jako solista - Kolah, czy też jako członek różnych zespołów, z którymi współpracuje m.in. Royal Rap, Trzecia Godzina Dnia, Kawa. Nagrywał również z takimi grupami jak Elohim, Grupa Mojego Brata, Gospel Rain, Bełchatów Gospel Singers, oraz Damy Radę.
Obecnie mieszka w Przemyślu z żoną Oksaną. Koncertuje w kraju i za granicą. 

Pasją jego życia i potrzebą serca są działania związane z profilaktyką uzależnień, w które jest zaangażowany od lat. Posiada bogate doświad­czenie. Współpracował z wieloma organizacjami pożytku publicznego:
• Fundacja Głos Ewangelii – uczestniczył w autorskim projekcie Leszka Korzenieckiego: „Żyj poza klatką”.
• Fundacja Bread of life – współtworzył i realizował projekt „Profilaktyka z rapem”.
• Stowarzyszenie Pomocy Arka Nowego – działał w projekcie Piotra Stępniaka „I Ty możesz zmienić swoje życie”.
• Fundacja Nadzieja dla Przyszłości – prowadził autorski projekt pt. „Misja Prawdziwej Wolności” wraz z członkami swojego zespołu: Royal Rap.
• Fundacja Transformer – ze swoim przesłaniem dociera do dzieci z ośrodków wychowawczych, domów dziecka i szpitali. W ramach współpracy z fundacją, na samym Dolnym Śląsku (gdzie siedzibę ma ta fundacja) zagrał już blisko trzydziestu koncertów.

Kolah współpracuje również z licznymi organizacjami i działaczami lokalnymi (starostwa, stowarzyszenia, kościoły itp.).

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 245