Koncert The Underground Man

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 11 listopad 2016 20:00 BILETOWANY
Adres:

Lapidarium pod Ratuszem, Rynek 1, 27-600 Sandomierz

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu The Underground Man, który odbędzie się w Lapidarium pod Ratuszem w piątek 11 listopada o godz. 20.00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie. Gafyn Davies (wokal, gitara) - Walijczyk, przyjechał do Polski w 2010 roku, by wraz z Dorotą Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika) oraz Darkiem Hanajem (perkusja), nagrać album “Broken romance”.

Po przerwie we wspólnym tworzeniu, w 2014 roku do składu dołączył Radek Barszcz (bas), i tak narodził się The Underground Man. W minionym 2015 roku grupa zagrała ok. 30 koncertów w całej Polsce, w tym jeden w Berlinie. Na swoim koncie mają także zwycięstwo w Orlen Warsaw Maraton, koncert finałowy w studiu im. Agnieszki Osieckiej oraz transmisję live w Trójce w audycji Offsesja Piotra Stelmacha.

Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

''Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło. Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły'.'
The Underground Man

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 594