Recital Magdy Umer - Noc Muzeów

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 20 maj 2017 21:30 PŁATNY
Adres:

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, Sala Rycerskiej Zamku Królewskiego, ul. Zamkowa 12, Sandomierz

Telefon:

15/ 644 61 05

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zapraszają na recital Magdy Umer, który odbędzie się w sobotę 20 maja br. o godz. 21.30 w Sali Rycerskiej Zamku Królewskiego w Sandomierzu (ul. Zamkowa 12).

Występ jest imprezą towarzyszącą Nocy Muzeów w Sandomierzu 2017.

Bilety w cenie: 
- 15 zł przedsprzedaż
- 20 zł w dniu koncertu.
Przedsprzedaż prowadzona jest codziennie w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, tel. 15/ 644 61 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

***

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. W kolejnym programie koncertu usłyszymy nie tylko utwory z dwóch ostatnich płyt – „Noce i sny” oraz „Wciąż się na coś czeka”, ale też znane, lubiane i zawsze oczekiwane piosenki z jej repertuaru, śpiewane od lat, właściwie już wizytówki i samej artystki i także gatunku piosenki literackiej, między innymi „Już szumią kasztany”, „Oczy tej małej” czy „O niebieskim pachnącym groszku”.
Artystce towarzyszy pianista Wojciech Borkowski.

„Od kiedy dowiedziałam się, że moich płyt słucha, nie rozumiejący słowa po polsku, profesor Peter Russell z Nowej Zelandii, poważniej traktuję moje nucenie. Pan profesor słyszy tam także uśmiech, a to przecież międzynarodowy środek wyrazu. Uśmiecham się do państwa po polsku i we wszystkich językach świata!”

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 756