Rockowe Mikołajki 2017

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 01 grudzień 2017 20:00 PŁATNY
Adres:

Rynek 1, Sandomierz

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na ROCKOWE MIKOŁAJKI, które odbędą się w dniu 1 grudnia 2017 roku o godz. 20.00 w Lapidarium pod Ratuszem w Sandomierzu.

W ramach ROCKOWYCH MIKOŁAJEK zagra ANOTHERLAND (support) a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół CETI.

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie od 20 listopada 2017 roku w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20).

***

ANOTHERLAND został powołany do życia w grudniu 2012 r. Skład zespołu tworzą: Jacek Salata (wokal), Łukasz Tkaczyk (gitara), Kacper Wielusiński (gitara), Maciek Świąder (bas) oraz Kazik Piechowski (perkusja).

Kierunek poszukiwań muzycznych Anotherland początkowo nie był (i nadal nie jest) jasno sprecyzowany, głównie ze względu na zamiłowanie poszczególnych jego członków do nieco odmiennych rodzajów rocka.  Różne pozostają także źródła inspiracji, z których oni czerpią. 

W marcu 2014 roku zespół wydał swoją debiutancką EP pt. „Nibyświat”. W grudniu 2016 roku zespół wydał swoją drugą EP pt. „Wyruszasz Sam”. Singiel "Wyruszam Sam" dotarł do 6 miejsca listy Turbo Top w Antyradiu. 

Zespół do tej pory zdążyła już dzielić scenę z takimi formacjami jak: Acid Drinkers, KABANOS, Mama Selita, Thy Disease, Happysad, Andrzej Nowak i Złe Psy, Sebastian Riedel i CREE, Perfect, OCN.

CETI – niekwestionowana ikona polskiego metalu pod wodzą wokalnej legendy Grzegorza Kupczyka. Pełna energii, szybkości i przebojowości muzyka z rock'n'rollowym kopniakiem. CETI to już 27 lat niezłej historii i muzy – www.ceti-gk.com

Najnowszy album „Snakes of Eden" to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu „Brutus Syndrome" (MMP 2014) z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał znajdujący się na płycie składa hołd klimatowi lat 80 tych łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na idea Hardrocka dziś. Na płycie usłyszeć można również swoisty przegląd wszystkich płyt CETI z ich już ponad 27 letniej działalności, ujawniający dorobek twórczy tej uznanej i oryginalnej w każdym calu formacji. 

Koncert CETI z Grzegorzem Kupczykiem w ramach trasy The Snakes Are Back In Town promującej najnowszy album zespołu zatytułowany „Snakes of Eden" (Metal Mind Productions).

www.youtube.com/watch?v=g25BaNLJtbg
www.youtube.com/watch?v=KrR2B0VLdNo

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 860