Talent Sandomierski 2017

Wydarzenie archiwalne
Wtorek, 21 listopad 2017 17:00 WOLNY
Adres:

Port Kultury, Portowa 24, Sandomierz

Pokaż, co potrafisz na castingu i zdobądź cenne nagrody! Kto zwycięży show „Echa Dnia” - Talent Sandomierski 2017? Zapraszamy do zabawy! Casting już 21 listopada. Właśnie rusza trzecia edycja przedsięwzięcia, w którym szukamy ciekawych osób posiadających niezwykłe umiejętności. W poprzednich latach przekonaliśmy się, jak wiele wspaniałych osobowości kryje się w naszym powiecie. W tym roku ponownie poszukamy takich ludzi z pasją.

Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą, szybko układasz kostkę Rubika, lub masz inne, nawet nietypowe talenty? Zaskocz nas! Zgłoś się i pokaż siebie na castingu! Dla najlepszych mamy atrakcyjne nagrody!

Casting do show Talent Sandomierski odbędzie się we wtorek, 21 listopada o godz. 17.00, w Porcie Kultury, ul. Portowa 24 w Sandomierzu. Wystarczy przyjść i zaprezentować się na scenie. Nagrody czekają! W finale show Talent Sandomierski nagroda za: pierwsze miejsce wynosi 500 złotych drugie miejsce - 300 złotych trzecie miejsce - 200 złotych. Ponadto, dla trzech wybranych finalistów wycieczki do Brukseli ufunduje poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Gosiewska.

Informacje o show: Anna Bilska, telefon 500-330-007 oraz na stronie: www.echodnia.eu/talent

Organizatorem show jest „Echo Dnia”. Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miejski w Sandomierzu, Sandomierskie Centrum Kultury oraz Port Kultury.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 344