W nocnym kinie - "BRACIA"

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 14 maj 2016 22:00 BILETOWANY
Adres:

"Kino Starówka" w Sandomierzu

Rynek 25/26 

Telefon:

15 832 29 64

e-mail:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Kino Starówka działające przy Sandomierskim Centrum Kultury zaprasza na specjalny, nocny seans filmu pt. „Bracia” w reżyserii Wojciecha Staronia. Seans odbędzie się w ramachOgólnopolskiej Nocy Muzeów 14 maja br., o godz. 22.00 w Kinie Starówka.


Bilety w cenie 14 zł normalny i 12 zł ulgowy do nabycia codziennie w biurze SCK: Rynek 25/26 w Sandomierzu lub przed seansem.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą ich rezerwację pod numerem 15 832 29 64 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
 

Opis filmu „Bracia”:
Naukowiec i malarz, pragmatyk i marzyciel. Dwa charaktery, dwie pasje. Alfons i Mieczysław Kułakowscy niczym czuli barbarzyńcy z Hrabala są zawieszeni między Polską i Kazachstanem, ambicjami i rezygnacją, wspomnieniami i teraźniejszością. Ścierają się i kochają. Jaka siła pozwala im stawić czoło sowieckiemu reżimowi, który odbiera dzieciństwo, surowej Syberii, która odbiera wolność, żywiołowi ognia, który zabiera dorobek życia? To siła, która zarazem przyciąga i odpycha – nierozerwalna moc braterstwa. Ta więź to jedyna przestrzeń, w której Bracia zawsze mogą się schronić.
www.filmweb.pl

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 591