Warsztaty taneczne z Mateuszem „Sobkiem” Sobecko

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 27 sierpień 2017 15:00 PŁATNY
Adres:

Port Kultury, ul. Portowa 24, Sandomierz

Telefon:

15 644 61 05 15 644 50 74

Sandomierska Akademia Musicalu zaprasza młodzież (13+) i dorosłych na warsztaty taneczne ze zwycięzcą 8. edycji „You Can Dance” – Mateuszem „Sobkiem” Sobecko!Spotkanie odbędzie się 27 sierpnia (niedziela) w Porcie Kultury, przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu. Prowadzący opowie o charakterystyce pracy tancerza, zaproponuje ćwiczenia związane świadomością ciała i nauczy uczestników swojej autorskiej choreografii.

Grupa początkująca: 15:00-16:30
Grupa zaawansowana: 17:30-19:00

Wstęp na warsztaty: 10 zł

Wejściówki do nabycia od 16.08.2017 r. w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Rynek 20, 15 644 61 05) oraz w Porcie Kultury (ul. Portowa 24, 15 644 50 74).

Liczba miejsc ograniczona!

***

Mateusz Sobecko – tancerz, instruktor, choreograf ze Śląska. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 7 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Czynnie bierze udział w warsztatach i projektach tanecznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów, gdzie sam może rozwijać swoją pasję i czerpać inspirację od najlepszych. Dwa lata z rzędu szkolił się w Los Angeles pod okiem znakomitych choreografów oraz w Nowym Jorku na 3 miesięcznym stypendium w Broadway Dance Center.

Do jego sukcesów zaliczyć można m.in.:
• zwycięstwo w 8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!",
• prowadzenie programu tanecznego „You Can... Shake!",
• stworzenie choreografii dla duetu w 9. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!",
• stworzenie choreografii w 6. edycji programu „Top Model",
• wielokrotny udział w programach emitowanych przez telewizję TVN jako gość specjalny odcinka m.in. „Dzień Dobry TVN, Co za tydzień, Projekt Plaża",
• udział w reklamach telewizyjnych, np. spoty reklamowe dla Samsung Polska,
• udział w tanecznym spektaklu teatralnym „Freedom",
• udział przy realizacji takich projektów i programów jak: „Jaka to melodia", „Sabat Czarownic", „Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd", „Board Game Tour", Carnival w Nowym Jorku jak i wielu innych eventach oraz pokazach tanecznych na terenie całej Polski.

Nie ma określonego stylu, lecz jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość: wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach wydobywa z ludzi jak najwięcej energii, jednocześnie ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizatorzy: Sandomierskie Centrum Kultury i Miasto Sandomierz.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 840