Edukacja artystyczna - STUDIO DRAMY

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 17 wrzesień 2016 10:00 WOLNY
Adres:

Juliusza Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Telefon:

600 970 936

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czy wiesz, że masz w sobie wiele nieodkrytych talentów? Czy wiesz, że to właśnie one mogą zadecydować o twojej przyszłości? Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu – masz okazję. STUDIO DRAMY zaprasza na zajęcia z aktorstwa. Spotkania warsztatowe odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Uczestnicy zajęć będą pracować między innymi nad emisją głosu, dykcją i improwizacją, wykonywać zadania aktorskie a na zakończenie, wystąpią na scenie przed publicznością.

Wcześniej jednak, kandydaci na ten kierunek artystyczny, będą musieli wykazać się swoimi umiejętnościami. Przesłuchania do STUDIA DRAMY odbędą się 17 września br. o godzinie 10.00 w sali nr 40, Miejskiego Centrum Kultury.

Propozycja ta skierowana jest do najmłodszych – od 7 roku życia, do młodzieży, osób dorosłych, 
a także tych, którzy chcą kształcić swój warsztat aktorski. W szczególności do przyszłych aktorów, dziennikarzy, prezenterów, menedżerów i polityków oraz osób, które na co dzień pracują głosem.

Osoby zainteresowane tą formą edukacji artystycznej proszone są o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel.600 970 936

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 617