Komedia "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta" w MCK Skarżysko

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 04 luty 2018 18:00 od 45zł do 75zł
Adres:

Juliusza Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Najnowsza komedia Marka Rębacza, pełna odniesień do "polskiego dnia codziennego". Zapraszamy na Świąteczny wieczór pełen doskonałej zabawy!

Termin: 04.02.2017 o godz. 18:00
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słowackiego 25
Bilety w cenach od 45zł do 75zł dostępne już w sprzedaży!

Obsada: Mikołaj Roznerski, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Klaudia Kuchtyk

"Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta". To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn.

W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 841