Koncert Starego Dobrego Małżeństwa w MCK Skarżysko

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 26 styczeń 2018 19:00 70zł, 80zł
Adres:

Juliusza Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Zapraszamy na Koncert Legendarnej Grupy Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 26 stycznia 2018 r. o godz. 19:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Bilety w cenie 80 zł; 70 zł dostępne w:

Stare Dobre Małżeństwo to ponad 30 lat obecności na scenie i utwory, które należą do klasyki polskiej muzyki. To także, a może przede wszystkim, tysiące wiernych fanów, którzy pokochali poezję śpiewaną w wydaniu SDM - teksty m.in. Edwarda Stachury, Adama Ziemianina, Jana Rybowicza z muzyką Krzysztofa Myszkowskiego.

Stare Dobre Małżeństwo to ponad 30 lat na scenie muzycznej i jedyna taka formacja, której piosenki stały się polskimi muzycznymi standardami i mają setki tysięcy fanów. Tego koncertu nie można przegapić. Wspaniałe wspomnienia oraz niezapomniane wrażenia muzyczne gwarantowane.

Krzysztof Myszkowski - wokal, harmonijka ustna, gitara

Bolo Pietraszkiewicz - gitara, instrumenty klawiszowe, cajon

Roman Ziobro - gitara basowa, kontrabas

Stare Dobre Małżeństwo, najbardziej rozpoznawalny zespół wykonywający poezję śpiewaną, zasłynął wykonywaniem utworów Edwarda Stachury, Adama Ziemianina, Jana Rybowicza, którzy są głównymi autorami tekstów zespołu. Muzykę skomponował lider grupy, Krzysztof Myszkowski. Zespół istnieje od połowy lat 80-tych XX wieku, przez cały czas gromadząc na swych koncertach tłumy wiernych fanów. Wydali kilkanaście płyt CD, które nie tracą na popularności i wciąż są chętnie słuchane zarówno przez młodzież, jak i starszych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1200