STAND-UP Grzegorza Halama & Marcin Zbigniew Wojciech & Jarek Pająk

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 31 marzec 2017 19:00 25 zł
Adres:

Juliusza Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Telefon:

500 199 710

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza 31 marca 2017 r. godz. 19:00 na Stand UP w wykonaniu Grzegorza Halamy, Marcina Zbigniewa Wojciecha oraz Jarka Pająka.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Impresariacie Artystycznym MCK.
Rezerwacje 500 199 710
 
GRZEGORZ HALAMA - “DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE czyli INTYMNE ŻYCIE GRUBASA” (Oficjalna premiera programu 6 Grudnia 2015 w Warszawskim Teatrze Capitol, czas trwania 80 min.).
Nowy program Grzegorza Halamy to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych.
INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy. 
Ale także o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!
facebook.com/MarcinZbigniewWojciech
www.marcinwojciech.pl

Prowadzenie JAREK PAJĄK - ma twarz z plasteliny, ciało z gumy. Świetnie tworzy i zmienia postacie. Widzowie mogą go znać przede wszystkim z występów z Kabaretu Weźrzesz (z którym zdobył liczne nagrody, przejechał całą Polskę, a także wielokrotnie pojawił się w Dwójce i Polsacie).

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 718