Dni Skawiny 2016 pełne atrakcji

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 11 czerwiec 2016 16:00 WOLNY
Adres:

Starorzecze Skawinki w Parku Miejskim, Skawina

Dni Skawiny 2016 już 11 i 12 czerwca na Starorzeczu Skawinki w Parku Miejskim! Atrakcji nie zabraknie. Gwiazdą programu będzie popularna gwiazda muzyki pop – Margaret.

Tegoroczne obchody święta miasta będą spektakularnym widowiskiem pełnym muzyki, dobrej zabawy i sportowych emocji. W programie nie zabraknie atrakcji dostosowanych do oczekiwań odbiorców w każdym wieku.

Rozległy, a zarazem urokliwy teren Starorzecza Skawinki na dwa dni stanie się centralnym punktem Imprezy, na którym mieścić się będzie profesjonalna scena dla wykonawców z telebimem. Tuż obok znajdą się stoiska handlowe i gastronomiczneoraz specjalna strefa kibica, w której fani piłki nożnej będą zagrzewać do walki polską reprezentację w meczu z Irlandią Północną podczas EURO 2016. Małym i tym nieco starszym poszukiwaczom mocnych wrażeń proponujemy wizytę w lunaparku wyposażonym m.in. w karuzele, górskie kolejki, diabelski młyn, zjeżdżalnie i inne urządzenia dmuchane. 

Na naszej scenie pojawią się grupy, które koncertują po całej Polsce, a ich teledyski na portalu youtube.pl mają kilkunastomilionowe odsłony. Fani muzyki disco polo będą mogli posłuchać koncertów, między innymi, w wykonaniu zespołu Basta i Skaner. Przed skawińską publicznością wystąpi również Kordian - twórca takich utworów, jak "Dziewczyna z gór" czy "Szampańska noc". Dodatkowo sobotnią, wieczorną zabawę poprowadzi DJ.

Wiele wrażeń przyniesie występ gwiazdy Podhala – BACIARÓW. Zespół wykorzystując folkowe melodie stworzył wiele przebojów, bez których trudno wyobrazić sobie każdą taneczną imprezę. 

Kulminacją niezapomnianych wrażeń będzie koncert MARGARET, nowej wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia. Charyzma i unikatowy styl młodej wokalistki wprowadzą nas w doskonały nastrój.

Święto miasta zakończy widowiskowy pokaz Teatru Ognia.

Tradycyjnie w ramach Dni Skawiny, 12 czerwca ok. godz. 9.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej rozpocznie sięTurniej Szachowy „O Koronę Króla Kazimierza”. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9.00. Przewidzianych jest 7 rund z czasem 15 minut dla zawodnika. Informacje – Dział Sportu i Rekreacji CKiS 12 276 40 56, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1381