Grupa BOYS zagra w Skawinie

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 23 październik 2015 09:30 WOLNY
Adres:

Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050 Skawina 

Zapraszamy na koncert zespołu BOYS do Hali Widowiskowo-Sportowej w piątek, 23 października, o godzinie 20.00.

Grupy nie trzeba nikomu przedstawiać, za wizytówkę wystarczą tylko dwa słowa: "Jesteś szalona!" Z pewnością tego przeboju nie zabraknie na koncercie w Skawinie.

Geneza zespołu BOYS to książkowy przykład, jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: "gramy dla ludzi...".

Miliony pomysłów na kreację muzycznego "ja" starali się systematycznie prezentować, a tym samym doskonalić na każdej - bez wyjątku - imprezie plenerowej, dyskotekowej czy kulturalnej. Niekończące się próby, reakcje publiczności, doradztwo artystyczne ludzi "z branży" doprowadziło grupę pięciu chłopaków do kreacji własnej scenicznej osobowości - za nazwą BOYS przyszedł stosunkowo niepowtarzalny styl muzyczny. Mimo wyjątkowo dużej, jak na tamten okres, konkurencji, to właśnie formacji BOYS udaje się wydać pod flagą firmy fonograficznej Blue Star pierwszy materiał pt.: "Dziewczyna z marzeń". To był rok 1991. Materiał prócz takich hitów jak: "Wolność" czy tytułowa "Dziewczyna z marzeń", staje się krokiem milowym w raczkującym jeszcze nurcie polskiej muzyki - ówcześnie znanym jako "muzyka chodnikowa".

BOYS na przestrzeni lat stał się nie tylko pupilem publiczności, szukającej ogólnie rozumianej rozrywki muzycznej - Juwenalia, imprezy plenerowe - ale również znalazł swoje miejsce w wielu programach rozrywkowych, cieszących się ogromną oglądalnością: Sylwestrowa Moc Przebojów 2008 (POLSAT); Kuba Wojewódzki (TVN); Świry roku (TVP 2); Pytanie na Śniadanie (TVP 2); Dzień Dobry TVN; Dzień Kangura (POLSAT); Big Brother VIP (TV4); Kawa czy herbata (TVP1); Rozmowy w Toku (TVN).

W sumie zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia.
Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty.
Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay'ów.
Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: "BOYS na Rockowo" - wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A.

Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat, szukając własnej ideologii, niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki, na stałe wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto, systematycznie powtarzane przez Millera: "gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia".
23 października (piątek), godz. 20.00, Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie, ul. Konstytucji 3 Maja 4

BILETY: przedsprzedaż od 14 września 2015 r.

Ceny biletów w przedsprzedaży: 20 zł widownia, 25 zł miejsce przy scenie

Ceny biletów w dniu koncertu: 25 zł widownia, 30 zł miejsce przy scenie

Do nabycia:

kasa główna Centrum Kultury i Sportu - Basen "Camena", 1. piętro, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 - 15.00
kasa Camena Kosmetyka i Masaże - Basen "Camena, parter, od poniedziałku do piątku, w godz. 15.30 - 20.30, sobota w godz. 10.30 - 17.30

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1320