Kabaret Skeczów Męczących - Wysokie napięcie żartów

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 05 marzec 2016 16:00 45-55 zł
Adres:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie (ul. Konstytucji 3 Maja 4)

Telefon:

12 256 00 35

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących idzie „Pod prąd”. Wraca  ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy widz. Będziemy się mogli o tym przekonać już 5 marca o godz. 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie.

Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane skecze w telewizji .

Program „Pod prądem” ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują napięcie. Proponujemy „podłączenie się” do artystów i razem z nimi rozpoczęcie kabaretowej podróży po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. A na bis, „Herbatka z prądem” kabaretowy przebój z zeszłego roku „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widzieliście.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że dobrze im to wychodzi świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji ponad 4 miliony widzów.

Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

 

Sprzedaż biletów w cenie - 45 zł, 50 zł, 55 zł:

- przez Internet: - www.kabaretowebilety.pl i www.biletynakabarety.pl

- od 26.01.2016 r. na Basenie „Camena” w kiosku tuż przy wejściu do budynku

 

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1400