Keep Dancing! - Festiwal Tańca Skawina 2015

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 05 grudzień 2015 05:00 akredytacja przed imprezą: 10 zł, w dniu: 15 zł, wstęp na widownię: 5 zł
Adres:

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4

Telefon:

12 276 34 64

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy zespoły, duety, tria i solistów do konfrontacji na parkiecie w tańcach nowoczesnych i współczesnych/jazz podczas Festiwalu Tańca KEEP DANCING, Skawina 2015.

Festiwal ma na celu popularyzację różnych stylów i technik tanecznych, kształtowanie pozytywnej rywalizacji w duchu fair play oraz samodoskonalenie tancerzy i wymianę doświadczeń.

Turniej odbędzie się w sobotę 5 grudnia 2015 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, ul. Konstytucji 3 Maja 4 od godz. 11.00 (eliminacje).

Zgłoszenia przyjmujemy WYŁĄCZNIE pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 listopada b.r. W tytule wiadomości proszę wpisać KEEP DANCING.

Zespoły startują w dwóch kategoriach tanecznych:

a) taniec nowoczesny,

b) taniec współczesny/jazz, w trzech kategoriach wiekowych (7 - 11 lat, 12 - 15 lat, 16 - 21 lat).

Soliści, duety i tria taneczne mogą startować w kategorii wiekowej OPEN All Style, bez podziału wiekowego i na kategorie taneczne. Szczegóły organizacyjne zawarte są w regulaminie Festiwalu.

Wszelkich informacji na temat Festiwalu udziela Dział Realizacji Projektów Kultury CKiS w Skawinie, tel. 12 276 34 64, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na parkiecie!

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1055