NIEWIARYGODNE - spektakl inny niż wszystkie...

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 22 październik 2016 19:00 Przedsprzedaż - normalny 20 zł, ulgowy 10 zł, w dniu spektaklu - normalny 30 zł ulgowy 20 zł
Adres:

ul. Mickiewicza 7, Skawina

Telefon:

12 276-34-64

e-mail:

sokol@ckis.p

W październiku czeka nas nietypowe spotkanie, przedstawienie… Inne niż dotychczas prezentowane, muzyczne czy teatralne… Będzie to spektakl NIEWIARYGODNE, pierwsze w Polsce przedstawienie mentalistyczne, którego twórcą jest Radosław Hoffman.

Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne. Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. „Niewiarygodne” jest nietypową formą przedstawienia łączącą w sobie iluzję, psychologię, sugestię, manipulację czy hipnozę. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

A kim jest Radek Hoffman? Specjalizuje się w tak zwanym mentalizmie, czyli formie iluzji, która polega na wykreowaniu za pomocą pięciu zmysłów złudzenia, że posiada się ten szósty. Przepowiadanie przyszłości, psychologiczna manipulacja, sugestia, hipnoza, czy odczytywanie mowy ciała - to tylko część technik, jakimi się posługuje.

Jest autorem pierwszej w Polsce publikacji na temat mentalizmu:

„Sekrety Mentalisty”, twórcą pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji oraz założycielem grupy iluzjonistów „Kreators”. Realizuje pokazy oraz projekty na terenie całej Polski oraz za granicą (m. in. w Dubaju). Jest twórcą oraz wykonawcą spektaklu iluzji „Sztukmistrz”, który obejrzało już kilka tysięcy ludzi w całej Polsce oraz autorskiego spektaklu „Niewiarygodne” - pierwszy w Polsce one man show mentalistyczny. Fascynacja różnymi formami sztuki pomogły mu wykreować oryginalny styl i spojrzenie na iluzję. To stało się cechą charakterystyczną jego pokazów i innych realizacji, jakich się podejmuje. Profesjonalizm i kreatywność to podstawa jego działania.

Spektakl jest adresowany do szerokiego grona odbiorcy, bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania. Choć jak sam Radek Hoffman mówi, swoje show adresuje do widza od 12 roku życia, górnej granicy nie nakreśla. Łatwiej pojmie i zanalizuje ten mentalistyczny spektakl widz dojrzalszy, który sam oceni jak NIEWIARYGODNE zobaczy rzeczy na naszej pałacykowej scenie.

Zapraszamy serdecznie!

22 października /sobota/, godzina 19.00, Pałacyk "Sokół", Skawina

Bilety do nabycia w kasach Centrum /basen Camena/

kasa główna, I piętro w godz. 8.30 - 15.00 /pn. - pt./
kasa Camena Kosmetyki Masaże, parter, w godz. 15.30 - 20.30 /pn. - pt./, soboty w godz. 10.30 - 17.30

PRZEDSPRZEDAŻ
- normalny 20 zł,
ulgowy 10 zł (po okazaniu legitymacji: uczniowie, studenci, emeryci i renciści)

W DNIU SPEKTAKLU, NA GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM
normalny 30 zł
ulgowy 20 zł

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1456