Spektakl "Gucio zaczarowany"

Wydarzenie archiwalne
Piątek, 29 styczeń 2016 17:00 10 zł
Adres:

ul. Szkolna 4, Radziszów - Dwór Dzieduszyckich

Telefon:

12 276 34 64

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na zakończenie ferii w Dworze Dzieduszyckich zapraszamy serdecznie na spektakl dla dzieci "Gucio Zaczarowany", w wykonaniu Teatru Lalek "Bajka".

 

Głównym motywem bajki jest ukazanie problemu lenistwa i niechęci do nauki... Każdy ma prawo do szczęścia, ale każdy ma też obowiązki. Akcja rozgrywa się w malowniczej scenerii ogrodu dworskiego.

 

Teatr Lalek BAJKA istnieje od kwietnia 2007 roku. Powstał jako teatr objazdowy i przyjeżdża przede wszystkim do swoich widzów w szkołach podstawowych i przedszkolach. To zespół młodych i kreatywnych ludzi lubiących pracę z dziećmi. Współpracuje z domami kultury, szkołami, przedszkolami, muzeami, kinami, ośrodkami wczasowymi i kolonijnymi, placówkami wychowawczymi i opiekuńczymi. 

 

Teatr Lalek BAJKA pracuje na własnych scenariuszach, a w swej ofercie zawiera przedstawienia obrazujące legendy, baśnie oraz bajki, mające przesłania wychowawcze i profilaktyczne. Bajki nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą młode pokolenie.

 

Bilety w sprzedaży od 7 stycznia 2016 r. (czwartek) w Dworze Dzieduszyckich oraz w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Zapraszamy!

 

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 949