Gitarowa Stalowa Wola

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 05 maj 2016 18:00 WOLNY
Adres:

Plac Piłsudskiego

Grasz na gitarze? Nie grasz ale znasz kogoś kto gra? A może chcesz zacząć grać? Dni Stalowej Woli to świetna okazja by zacząć!

5 maja zapraszamy wszystkich gitarzystów i gitarzystki do wspólnego wykonania utworu „Kiedy byłem małym chłopcem” z repertuaru zespołu „Breakout”! Przygotujemy dla Was specjalną scenę i liczymy, że okaże się za mała dla wszystkich chętnych!

Nieważne czy grasz na „elektryku”, „klasyku” czy „akustyku” – przynieś ze sobą gitarę, może jakiś piecyk i wspólnie ze Scottem Hendersonem, Markiem Raduli, Piotrem Nalepą i Robertem Luberą wykonajmy ten utwór podczas wielkiego koncertu na Placu Piłsudskiego przed MDK!

Zaczynamy o godz. 18.00 koncertem „Superkolektywu” – zespołu składającego się z uczestników organizowanych w MDK warsztatów muzycznych.

O 19.00 zagra „Breakout Tour” z Piotrem Nalepą i Robertem Luberą i około 20.00 wraz z Markiem Raduli i Scottem Hendersonem pokażmy „Gitarową Stalową Wolę”!

Wystarczy wypełnić i wysłać zgłoszenie do pobrania STĄD na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  a w tytule maila wpisać „Gitarowa Stalowa Wola”. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2016 r.

Prosimy o wcześniejsze przybycie i zainstalowanie się na specjalnie przygotowanej scenie obok sceny głównej do godz. 19.45. Zapewniamy zasilanie do Waszych wzmacniaczy. Piece i okablowanie we własnym zakresie. Gramy temat z piosenki „Breakoutu” pt. „Kiedy byłem małym chłopcem” – tonacja h-moll.

Zapraszamy!

iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z7vWb8zppmM" frameborder="0" allowfullscreen>

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 623