10 Jubileuszowy Suwałki Blues Festival 2017

Wydarzenie archiwalne
Czwartek, 06 lipiec 2017 20:30
Adres:

Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki

Telefon:

Biuro Suwałki Blues Festival: tel. (87) 563 51 82,

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przed nami 10. edycja Suwałki Blues Festival. Z tej okazji, jak co roku, do Suwałk przyjadą tysiące fanów bluesowych dźwięków. Impreza jest bowiem nie lada gratką, aby cztery dni spędzić przy najlepszych dźwiękach. A warto podkreślić, że jubileuszowa edycja imprezy obfitować będzie w wiele gwiazd.

Już w czwartek 6 lipca, podczas koncertu otwarcia, zaśpiewa Martyna Jakubowicz. Wraz z przyjaciółmi obchodzić będzie 40-lecie swojej pracy artystycznej.

Na suwalskiej scenie wystąpią czołowe gwiazdy światowego formatu. Fantastic Negrito, The Original Blues Brothers Band, Martyna Jakubowska czy Dżem, to tylko niektóre z nich.

Muzykę będzie słychać niemal bez przerwy.

Gwiazd nie zabraknie też podczas koncertów plenerowych. Specjalnie dla suwalczan i wszystkich gości wystąpi między innymi Fantastic Negrito, Doyle Bramhall II, Joe Louis Walker, The Original Blues Brothers Band, Nocna Zmiana Bluesa oraz nieśmiertelny polski Dżem, który na scenie SBF pojawi się już trzeci raz.

Od czwartku do niedzieli włącznie, blues w Suwałkach będzie rozbrzmiewać niemal bez przerwy. Miłośnicy tego gatunku muzyki noce będą mogli spędzać podczas koncertów klubowych, poranki zaś na śniadaniach bluesowych.

http://soksuwalki.eu/martyna-jakubowicz-i-przyjaciele-na-otwarcie-sbf-2017/

Koncert otwarcia SBF 2017

Czwartek, 06.07.2017, godz. 20:30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 919