TeatRanek: Takie psoty i gałgaństwa

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 26 listopad 2017 10:00 7 zł
Adres:

ul. Jana Pawła II 5, Suwałki

Zabawne historyjki oparte o utwory najlepszych autorów tworzących dla dzieci. „Taka bajka – była sobie…” i „Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha”. W przerwie między spektaklami kreatywne zabawy!

Niedziela, 26.11.2017, godz. 10:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

 

bilety: 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Reżyseria i scenariusz: Mirosława Krymska
Scenografia: Mieczysław Iwaszko

„Taka bajka – była sobie…” zabawne i pouczające historie z życia zwierząt, które, o dziwo, noszą bardzo ludzkie cechy. Słów kilka o niewinnych z pozoru ploteczkach i obgadywankach oraz dobrych zakończeniach z mądrym, choć nie zawsze wygodnym morałem.

Obsada: Zuzanna Kibitlewska,  Kinga Korneluk, Ada Kryńska, Julia Fałtynowicz, Maja Rudowicz, Agata Dragan, Jakub Chmielewski, Bartek Chmielewski, Sebastian Jasiński

„Kuchenne rewolucje, czyli coś dla ucha i dla brzucha” – smakowite historie, dobrze przyprawione humorem, dowcipnymi sytuacjami i brawurową grą aktorską. Słowem teatr w kuchni i … od kuchni, gdzie będzie się działo wiele z pozoru banalnych i prostych zdarzeń, które wywołają emocje, uruchomią wyobraźnię i zmysły oraz zachęcą do zabawy.

Obsada: Amelia Szczepańska, Zuzia Chmielewska, Matylda Wiszniewska, Emilia Wilk, Wiktoria Paciorkowska, Zosia Lewandowicz, Julia Fałtynowicz,  Kuba Chmielewski, Bartek Chmielewski

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 973