Czerwony szlak rowerowy Tarnów Mościce – Czarna

Adres:

Tarnów

Szlak czerwony – Tarnów Mościce – Czarna jest szlakiem lekkim przeznaczonym dla każdego użytkownika roweru.

Przede wszystkim jest to szlak nizinny bardzo lubiany przez turystów. Jego długość sięga 30 kilometrów i jest uważany za najłatwiejszy szlak rowerowy. Przebiega on wzdłuż granic Tarnowa dlatego też w każdej chwili w momencie zmęczenia można bardzo szybko powrócić do miasta i odpocząć. Nizinne tereny są bardzo bogate w naturę jak i zachwycają wielu turystów. Na jazdę rowerowym szlakiem nizinnym czerwonym można się wybrać całą rodziną i bardzo miło spędzić dzień. Może go pokonać nawet osoba, która od lat nie jeździła na rowerze. Jest to bardzo ważne, bo nie każdy jest gotowy na jazdę terenami górskimi. Przecież wycieczka to ból i udręka, a przyjemność i miłe wspomnienia. Dlatego też jeżeli ktoś nie jest pewny swojej kondycji jak i możliwości to powinien w pierwszej kolejności wybrać właśnie ten szlak. Jest on urokliwy i przede wszystkim łatwy, prosty do przejechania. Może być rozgrzewką przed następnym szlakiem rowerowym w okolicach Tarnowa już trudniejszym i dłuższym. Tarnów ma bardzo szeroko rozwiniętą sieć szlaków rowerowych jak i ścieżek rowerowych. Jest to bardzo przyjazne miasto dla rowerzystów i nie tylko – każda osoba tu znajdzie odpowiednią dla siebie formę wypoczynku i aktywności fizycznej, a już przede wszystkim odpowiednią formę zwiedzania samego miasta Tarnowa i jego okolic. Wystarczy tylko przyjechać i zorganizować sobie odpowiednio czas – tak jak się lubi.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1312