Zagłosuj na naszą Bibliotekę

Wydarzenie archiwalne
Środa, 04 październik 2017 16:00 WOLNY
Adres:

Rynek 5, Ustrzyki Dolne

Zagłosuj na naszą Bibliotekę

 

Biblioteka bierze udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”. Ideą akcji jest propagowanie czytania wśród dzieci, rozwijającego nie tylko język i wyobraźnie dziecka, ale też uczącego empatii i pozytywnych zachowań. Organizatorem konkursu jest V&P Agencja Reklamowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Poznaniu.

Do wygrania przewidziano pakiety książek. 20 najlepszych bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, a 100 kolejnych - zestawy 50 książek.

Na naszą Bibliotekę będzie można głosować od 2 do 31.10. Wyniki będą ogłoszone 7.11. na stronie: https://www.wspolneczytanie.pl.

Aby oddać głos należy zarejestrować się w serwisie internetowym pod adresem https://www.wspolneczytanie.pl. za pomocą nazwy użytkownika i hasła do logowania utworzonych w tym serwisie podczas rejestracji lub funkcji „zaloguj się przez Facebooka”. Oddanie głosu w konkursie polega na „kliknięciu” w tzw. „button” widoczny bezpośrednio przy nazwie i adresie Biblioteki w liście bibliotek biorących udział w konkursie. Codziennie można oddać jeden głos.

Zapraszamy  i czekamy na Państwa głosy.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 446