"Świat w Obłokach" - Recital Barbary Lubos

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 26 luty 2017 18:00 WOLNY
Adres:

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka, os. XX-lecia II RP 12, 34-350 Węgierska Górka

Telefon:

+48/33/864-21-87

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na niezwykły muzyczny wieczór. W niedzielę 26 lutego o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbędzie się koncert "Świat w Obłokach".

Recital Barbary Lubos "Świat w Obłokach" składa się z piosenek polskich autorów: Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jacka Kaczmarskiego.

Głównym łącznikiem spajającym te utwory jest spojrzenie w głąb człowieka i na jego kondycji we współczesnym świecie. Koncert jest opowieścią o pragnieniu miłości, walce z samotnością i przeciwstawieniu się okrucieństwu świata w imię zachowania głęboko ludzkiej, humanistycznej postawy.

Zachęcamy do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Wstęp wolny!

 

Barbara Lubos – absolwentka PWST we Wrocławiu, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pracowała w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Obecnie aktorka Teatru Śląskiego w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Korez i galerią Pod-Nad, gdzie powstał jej monodram Kamień- rzecz o Edycie Stain. Ma na swoim koncie kilka ról filmowych. Między innymi w Angelusie Lecha Majewskiegok, Drzazgach i Barbórce Macieja Pieprzycy, Zgorszeniu Publicznym Macieja Prykowskiego, oraz główną rolę w Ewie Adama Sikory i Ingmara Villqista, za którą otrzymała nagrodę im. Elżbiety Czyżewskiej w Nowym Jorku

Adam Snopek – ukończył klasę fortepianu na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Śląskim, Teatrem Korez w Katowicach, Teatrem Zagłebia w Sosnowcu oraz Gliwickim Teatrem Muzycznym. Jest laureatem międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 987