Wieczór z Kabaretem Czwarta Fala

Wydarzenie archiwalne
Niedziela, 15 styczeń 2017 19:00 WOLNY
Adres:

Ośrodek Promocji Gminy Wegierska Górka, os. XX-lecia II RP 12, 34-350 Węgierska Górka

Telefon:

+48/33/864-21-87

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Promocji Gminy Wegierska Górka 15 stycznia 2017 r. na wieczór z Kabaretem Czwarta Fala. 

Wstęp bezpłatny. 

Kabaret Czwarta Fala - kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.

Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze - Kloc i Wentyl.

Młodość, pomysłowość i energia sceniczna - tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie.

Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

"Przez kotlety mielone"
https://www.youtube.com/watch?v=RKbjvVOA9-M

Pośredniak
https://www.youtube.com/watch?v=XjP0neqorU4

Demo programu
https://www.youtube.com/watch?v=2m9CdITO3e0

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 1215