Wieczór z Kabaretem Łowcy.B

Wydarzenie archiwalne
Poniedziałek, 02 maj 2016 19:00 biletowany
Adres:

os. XX-lecia II RP 12

34-350 Węgierska Górka

Telefon:

33/864-21-87

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W piękny, prawdziwie wiosenny dzień majowy pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowy wieczór z Kabaretem Łowcy.B. Gwarantujemy ogromną dawkę humoru i naładowania życiowych baterii pozytywną energią.

Wieczór kabaretowy odbędzie się 2 maja 2016r. o godz. 19.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce. Bilety do nabycia w Ośrodku Promocji Gminy od 1 kwietnia 2016 w cenie:

- 20 zł - dorośli,

- 10 zł - dzieci i młodzież do lat 16 (za okazaniem legitymacji szkolnej).

 

Kilka słów o kabarecie...

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat.

Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyła kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydził by się Monty Python. Jako jedyni  w swoich spektaklach gramją muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł „Także tego…” i łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 762