RYNEK W CENTRUM KULTURY - WIELICKI KIERMASZ STAROCI, FAMILIJNA NIEDZIELA

Wydarzenie archiwalne
Sobota, 16 lipiec 2016 08:00
Adres:

Rynek Górny, Wieliczka

Telefon:

12 278 32 00

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

16 lipca (sobota)

8.00 - 15.00 - WIELICKI KIERMASZ STAROCI

19.00 - Koncert Agnieszki Grochowicz: # Osiecka # Krajewski # Grochowicz

17 lipca (niedziela)

11.30 - 13.30 - FAMILIJNA NIEDZIELA: „Baw się z Cafe Kultura” – warsztaty dla dzieci „Wieliczka na starych rycinach, mapach i pocztówkach” z Antykwariatem Derubeis

 

RYNEK W CENTRUM KULTURY – pięć miesięcy dobrej zabawy :)

Wielkimi krokami zbliżają się najgorętsze miesiące w roku, a wraz z nimi II edycja projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY. Podobnie jak w roku ubiegłym Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce we współpracy ze swoimi sąsiadami – przedsiębiorcami działającymi wokół wielickiego rynku, przygotowuje cykl koncertów, pokazów filmowych, spektakli teatralnych dla dzieci, kiermaszów i innych wydarzeń, które sprawią, że to miejsce wypełni pozytywna energia mieszkańców naszego miasta.
Tym razem na Rynku Górnym w Wieliczce wystąpi między innymi zespół LAO CHE oraz MALEŃCZUK TUTA RUTKOWSKI SUPER TRIO, a w ramach cyklu W GABINECIE FILMOWYCH CIENI obejrzymy takie kinowe hity jak „Annie Hall” Woody Alena czy też „Moja lewa stopa” Jima Sheridana.
Zapowiada się pięć miesięcy naprawdę dobrej zabawy.
Specjalne podziękowania za wsparcie i zaangażowanie dla naszych sąsiadów: Pierogarni DZIEŃ DOBRY, Antykwariatu DERUBEIS, Sklepu Obuwniczego ALBERO, Grupy B12 oraz firmy BIUROTEX.

/CKiT/

BĘDĘ TAM:
Przeczytano: 606