Gliwice - Sylwester

Start: Poniedziałek, 31 grudzień 2018

Godzina: 21:00

Wstęp: Płatny

Adres:

ul. Akademicka 50, Gliwice

BĘDĘ TAM:

W hali Arena Gliwice odbędzie się wielka, taneczna impreza. Zaprasza na nią Miasto Gliwice!

Powitanie nowego, 2019 roku będzie dla gliwiczan wyjątkowe. Po raz pierwszy miejska impreza sylwestrowa odbędzie się pod dachem Areny Gliwice.

Start 31 grudnia o godz. 21.00. W Małej Arenie będzie można się bawić niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapowiada się 6-godzinny maraton taneczny z najlepszą muzyką i wiele atrakcji. Zagrają renomowani DJ-e: Rafael Lambert i Tony Handle oraz The Saint. A do tańca porwie wszystkich East Side Crew, 20-osobowa ekipa tancerzy.

Podczas szalonej sylwestrowej nocy zabawy zaplanowano także koncert Reni Jusis, niezwykle ciekawej piosenkarki i producentki, która specjalizuje się w muzyce elektronicznej. Dodatkową atrakcją będzie niesamowite laserowe widowisko.

W czasie imprezy będzie działała strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym – zgodnie z zapisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Wejściówki na powitanie Nowego Roku w Arenie Gliwice będzie można nabyć od 23 listopada w kasach Teatru Miejskiego w Gliwicach, na stronie teatr.gliwice.pl oraz na portalu Ticketmaster. Do 14 grudnia bilety w przedsprzedaży będą kosztować 5 zł, od 15 grudnia – 10 zł.

źródło: https://teatr.gliwice.pl/wydarzenie/sylwester-w-gliwicach/

Przeczytano: 1775