Szlak rowerowy „Cyrkumwalacyjny” - wokół twierdzy”

Adres:

Zamość

Lubelszczyzna jest naprawdę wspaniałym regionem Polski.

Zarówno Wyżyna Lubelska, jak i Polesie Lubelskie posiada niezwykle rozwiniętą bazę turystyczną, która przyciąga turystów zarówno z Polski, jak i z całego świata. To co przyciąga ludzi w to miejsce, to z pewnością nie tylko zabytki, stare kościoły, zamki, domy, pomniki czy muzea. To z pewnością także wspaniała, warta poznania historia Lubelszczyzny, a także czyste i niezanieczyszczone powietrze, którym możemy rozkoszować się do woli. Na Lubelszczyźnie znajdziemy wiele szlaków, zarówno pieszych, jak i rowerowych. Bowiem aktywne spędzanie czasu stało się ostatnio bardzo modnym, a połączenie go ze zwiedzaniem wydaje się być idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Jednym z takowych szlaków jest szlak rowerowy „Cyrkumwalacyjny” - wokół twierdzy”, który oznaczony został kolorem fioletowym. Znajduje się on w przepięknym renesansowym mieście- Zamościu. Pod względem terenowym jest on bardzo łatwy i dostępny bez ograniczeń dla wszystkich, nawet najmłodszych kolaży. Całość przejazdu trwa około czterdziestu minut. Każdy, kto wybiera się w tą trasę powinien być świadomy, że jej część przebiega przez drogi publiczne. Podczas przejazdu możesz podziwiać przepiękne widoki Zamościa, który jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast na Lubelszczyźnie. Z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru. Jeśli nie masz więc planów na spędzenie wolnego czasu, zabierz swoich znajomych lub rodzinę i wyruszajcie do Zamościa. Niesamowitą przygodę macie gwarantowaną.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 543