Energylandia

Wstęp:

Płatny

Adres:

aleja 3 Maja 2, 32-640 Zator

Telefon:

+48 (33) 486 15 00

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Energylandia to rodzinny park rozrywki, który znajduje się w Zatorze. Miejscowości położonej w województwie Małopolskim, która leży u podnóża Pogórza Karpackiego.

W parku wyznaczone są strefy. Są to: strefa dla najmłodszych, strefa familijna, strefa ekstremalna, strefa widowiskowa, a także water park. Największe atrakcje jakie oferuje Energylania to w strefie dla najmłodszych: Cichy Kącik Mamy i Dziecka, Duża karuzela bajkowa „Sissi", Energuś Roller- Coaster, Jeep Safari, Karuzela Bajkowa „Leo”, Karuzela Super Pompa, Kolejka Farma Krasnali, Karuzela Latające Huśtawki, Łódki Wyspa Skarbów, WRC Auto Zderzaki, Zjeżdżalnia Arctic Fun. Z kolei strefa familijna posiada atrakcje takie jak: Spływ Kopalnia Złota, Formuła 1, Atlantis, Frutti Loop Coaster w Owocowym Ogrodzie, Kolejka Widokowa Samolociki, Monster Attack, Mars Coaster, RMF Dragon Roller Coaster, Splash Battle. Strefa ekstremalna oferuje: Rollercoaster, Formuła 1, Rollercoaster Mayan, Apocalipto, Aztec Swing, Tsunami Dropper, Space Booster - Armagedon, Space Gun, Viking Rollercoaster. Strefa widowiskowa oferuje: Pyramid Illusion Cinema, Salę Widowiskową Colosseo, Salę Widowiskową Egipt. Największą atrakcją jest Water Park, który oferuje możliwość świetnej zabawy w wodzie, wśród wielu zjeżdżalni mniej i bardziej ekstremalnych. Energylandia jest wyposażona też w bazę gastronomiczną, która pozwala na spędzenie w Parku całego dnia i nie odczuwania braku czegokolwiek. Park rozrywki zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie wśród niezliczonych atrakcji, które są jedyne w swoim rodzaju. Energylandia to gwarancja wspaniałej zabawy dla całej rodziny, która z pewnością będzie zadowolona ze spędzonego tam czasu i wspólnej zabawy. Warto się samemu przekonać, czy to, że o Energylandi mówi się, że jest to stolica rozrywki jest prawdą.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2405