Ścieżka krajobrazowa we Floriance

Adres:

Zwierzyniec

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak turystycznym krajem stała się Polska. Do naszego kraju przyjeżdża coraz więcej osób z zza granicy, gdyż chcą oni jak najlepiej poznać historię naszego kraju, a także zwiedzić najpiękniejsze zakątki Polski.

Na rzesze turystów, którzy przedzierają się przez nasze granice co wakacje wpływa również świadomość posiadania przez Polskę świetnego i nowoczesnego zaplecza turystycznego. Nic więc dziwnego, że w sezonie schroniska i hotele pękają w szwach. Cóż, w Polsce naprawdę jest co zobaczyć. Bowiem jak Polska długa i szeroka znajduje się tu wiele przepięknych kościołów, zamków, pałaców, pomników, muzeów, galerii i innych zabytków, które pochodzą z przenajróżniejszych epok i są prawdziwymi świadkami czasu i historii. Z pewnością jednym z najpiękniejszych regionów Polski, choć nie zawsze docenianym jest Lubelszczyzna. Zarówno Polesie Lubelskie, jak i Wyżyna Lubelska mają wiele do zaoferowania. To tu znajduje się najwięcej szlaków turystycznych zarówno pieszych, jak i rowerowych, bowiem ten rodzaj turystyki stał się w ostatnim czasie bardzo modnym. Nic dziwnego, połączenie aktywności fizycznej ze zwiedzaniem to najlepszy pomysł na spędzeni wolnego czasu. To właśnie tu znajduje się Ścieżka krajobrazowa we Floriance, która od Izby Leśnej prowadzi do Ośrodka Hodowli Zwierząt, w którym można zobaczyć wiele wspaniałych gatunków. Czas przejścia tej trasy to około 0, 5 godziny, gdyż ma ona długoś 1, 2 kilometra. Jest to więc świetna alternatywa na spędzenie wolnego czasu.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 1158