Trasa Rowerowa do Krasnobrodu

Adres:

Zwierzyniec

Z pewnością nie raz uroki naszego kraju wprawiły cię w zachwyt. Nic dziwnego, bowiem Polska jest jednym z najpiękniejszych zakątków na świecie, a co za tym idzie, również bardzo turystycznym.

Zachwycają się nią już nie tylko rodacy, ale tak naprawdę ludzie z całego świata. Nasz kraj posiada wiele walorów turystycznych, a z pewnością jednym z nich jest doskonale rozwinięte zaplecze turystyczne. Ponadto można zobaczyć wiele zabytków takich, jak przepiękne monumentalne kościoły, zamki, pałace pochodzące z różnych epoko, muzea z najpiękniejszymi wystawami, zamki oraz wile innych, nie mniej ciekawych. W ostatnich czasach szczególnie popularną stała się turystyka piesza i rowerowa. Dla wielu podróżników bowiem nie ma lepszej możliwości na spędzenie wolnego czasu, niż połączenie zwiedzania, z aktywnością fizyczną i możliwością pooddychania świeżym powietrzem. Najwięcej szlaków znajduje się na Roztoczu, które zachwyca swoim pięknem, zielenią i świeżością. Jedną z najciekawszych tras rowerowych jest "Trasa rowerowa do Krasnobrodu", która ku uciesze amatorów nie wymaga zbyt dużej kondycji. Trasa ta ma długość około 50 kilometrów i zazwyczaj stanowi ona wycieczkę na cały dzień. Szlak ten rozpoczyna się w miejscu, w którym z Zwierzyńcu (przepięknym mieście położonym nad Wieprzem tuż obok Roztoczańskiego Parku narodowego) zbiegają się ulice: Wachniewska z Browarną. Trasa ta przebiega przez Roztoczański Park Narodowy, a także przez przepiękną miejscowość- Guciów. Jeśli więc nie masz pomysłu na to jak spędzić czas wolny- ruszaj w trasę!

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 656