plakat konkurs

Witamy wszystkich mieszkańców oraz miłośników miejscowości

Mogilany, Szlachtowa, Jaworki, Jordanów, Łętownia!

 

Z radością informujemy, że startuje konkurs literacki „Odkryjmy Polskę na nowo” w ramach programu Reaktywacji Dziedzictwa Regionalnego. 
Wraz z uczniami szkół Podstawowych w Mogilanach, Szlachtowej, Jordanowie i Łętowni pragniemy przybliżyć informacje dotyczące miejsc atrakcyjnych turystycznie w tych miejscowościach.

 

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na opisaniu atrakcji, elementów krajobrazu, legend oraz historii związanych z miejscowością w której przeprowadzony jest konkurs. 
Po zakończeniu konkursu wyróżnione prace będą dostępne na portalu 4tour wraz podpisem autora tekstu.

Szczegóły konkursu

 

Dlaczego taki konkurs?

Wspólnie ze szkolną młodzieżą pragniemy przyczynić się do promocji regionu oraz unikatowych miejsc znajdujących się na tym terenie.
Pomoże to również wzbudzić wśród lokalnej społeczności poczucia integracji i świadomości wartości kulturowej oraz historycznej.

 

Ty też możesz pomóc!

Jeśli posiadasz informacje, dotyczące tego miejsca, którymi chcesz podzielić się z innymi napisz o tym w komentarzu na stronie lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Mozesz również napisać komentarz na lub na naszym fanpage'u: facebook.com/turystyka4tour.
Każda ciekawostka odnośnie tego miejsca może przyczynić się do wzrostu atrakcyjności miejscowości oraz pozwoli na promocję regionu.
Opis ten może dotyczyć miejsc, historii regionu lub legend z nim związanych.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Firmom które uczestniczą w programie Reaktywacji Dziedzictwa Regionalnego.

Dzięki wam możemy podejmować działania mające na celu promocję Waszego Regionu.

Prowadzisz firmę? Dowiedz się więcej jak wspomóc projekt lub wystąp z inicjatywą rozpoczęcia konkursu w Twojej miejscowości.

Informacje dla sponsorów 

 

 My już wiemy jak piękne miejsca są w Polsce, 

dlatego razem opowiedzmy o tym innym!

 

Zobacz więcej informacji o twojej miejscowości i okolicach

Mogilany Szlachtowa, Jaworki Jordanów Łętownia

 

 

logo konkurs