Park Miniatur świat marzeń

Wstęp:

Płatny

Adres:

Wadowicka 169, 34-120 Andrychów

Telefon:

33 875 73 20

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Brama Beskidu Małego, czyli gmina Andrychów zaprasza wszystkich spragnionych odpoczynku w górskim klimacie. Gmina ta ma w zanadrzu wiele atrakcji, które zaspokoją najbardziej wymagających. Jedną z takich atrakcji jest Park Miniatur świat marzeń.

Ten park rozrywki zaprasza do korzystania z wielu atrakcji. Dmuchana zjeżdżalnia o wysokości dziewięciu metrów zaspokoji zapotrzebowanie na szaloną zabawę u każdego małego turysty. Autoscooter to zabawa dla dzieci i dorosłych. Elektryczne samochodziki pędzące po specjalnie przygotowanym torze, pozwolą każdemu poczuć się zawodowym kierowcą rajdowym. Dancing fly to karuzela, która zapewni niezapomniane zawroty głowy, dla wszystkich, którzy mają mocne żołądki. Najmłodsze dzieci z kolei mogą skorzystać z dziecięcej karuzeli i przejechać się na grzbiecie na przykład białego rumaka. Dla starszych miłośników mocnych wrażeń przygotowana jest przejażdżka pontonem po górskiej rzece. W górę trasy można podziwiać przepiękne widoki, z kolei zjeżdżając w dół nie ma czasu na oglądanie niczego, bo wpadamy w wartki górki potok. Wrażenia są niezapomniane. Dla tych najwytrwalszych i najodważniejszych polecany jest Egipt Horror Show. Jeśli jesteś ciekawy co się stanie po zbudzeniu mumii faraona i nie miewasz nocnych koszmarów, to z pewnością atrakcja przypadnie ci do gustu. Jeśli park odwiedzi dziecko, które marzy o przejażdżce na słoniu, czy smoku, nic trudnego Karuzela Dumbo spełni te marzenie. Dla wszystkich miłośników nowych technologii kino 5D oferuje niezapomniane wrażenia zmysłowe. Można zobaczyć i poczuć się jak w horrorze, komedii, czy bajce. Ciekawostką jest też otwarte przez cały rok lodowisko. Jednak największą atrakcją Parku Miniatur świat marzeń, są właśnie miniatury. Do zwiedzania są właściwie dwie wystawy miniatur. Polska w miniaturze oraz Świat w miniaturze. Można zobaczyć miniatury najbardziej znanych budowli w Polsce i na świecie. Wieża Eiffla, Mur Chiński, Plac św. Piotra, czy Stadion Narodowy. Warto odwiedzić park miniatur całą rodziną.

Odwiedziłeś oceń:
(0 głosów)

Znasz to miejsce i jego historię, chcesz podzielić się dodatkowymi informacjami lub zdjęciami na jego temat lub znalazłeś błędy w opisie. Napisz do nas: biuro@4tour.pl
Będziemy wdzięczni za pomoc w realizacji programu "REAKTYWACJI DZIEDZICTWA REGIONALNEGO" mającego na celu promowanie ważnych miejsc i troskę o uratowania od zapomnienia ważnych faktów historycznych.
Dane autorów tekstów lub zdjęć zostaną opublikowane pod opisem jeśli autor wyrazi na to zgodę.
Przeczytano: 2396